Birželio 14 ir 15 dienomis Kazlų Rūdos aerodrome surengtos 2014 metų Lietuvos ir Latvijos automobilių traukos „Drag" lenktynių čempionatų 2 etapo varžybos. Varžybose dalyvavo net 116 sportininkų, kurie varžėsi  dvylikoje (atitinkamai 5 ir 7), pagal trasos įveikimo laiką ir automobilių technines charakteristikas suskirstytų, klasių. Latvijos čempionate dalyvavo 44, o Lietuvos – 72 sportininkai. Dalyviai kovojo ketvirčio mylios (402,336 m.) ilgio trasoje.

Į dviejų dienų festivalį susirinkę žiūrovai galėjo ne tik iš tolo stebėti nepakartojamus ir daug gerų emocijų suteikusius sportininkų pasirodymus trasoje, bet ir iš arčiau apžiūrėti lenktynių bolidus. Turbūt daugiausiai dėmesio po įspūdingo pasirodymo trasoje sulaukė geriausio ketvirčio mylios įveikimo laiką parodęs EAMWRACER JEZOMOBIL. Lenktynininkas Jiezij Chmelevskij šiuo bolidu 402,336 m. atstumą nulėkė per 8,93 sek. ir finiše išvystė 273 km/h greitį.

Renginio organizatoriai pasirūpino ir tuo, kad žiūrovai nenuobodžiautų pertraukų tarp važiavimų metu. Visus susirinkusius džiugino kaskadinius triukus su motociklų atlikęs „Skruzdėliukas“, šalia trasos vyko  LR karinės technikos paroda. Šalia Motul arkos buvo išrikiuoti „Nissan GT-R“, „Porsche“, „BMW M3", „BMW M5“,"BMW X6“ bei kiti prabangūs automobiliai, kurie sulaukė nemažo žiūrovų dėmesio.

Renginio svečiai visas dvi dienas galėjo stebėti drifto automobilių pasirodymus, o norintys patirti dar daugiau adrenalino – pasivažinėti kartu su profesionaliais drifto lenktynininkais.
Lithuania Drag Days 2014 festivalį vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurioje sportininkai buvo apdovanoti renginio rėmėjų prizais bei Motul dovanomis.
Motul Lietuva kolektyvas džiaugiasi galėję prisidėti prie šio puikaus renginio ir labai nuoširdžiai sveikina visus dalyvavusius bei visus turėjusius galimybę užlipti ant garbingos apdovanojimų pakylos.

Varžybų rezultatai:

A klasė /class - Street
1.    Andrejs Golovko - Citroen Saxo vtsT
2.    Edgars Dimpers - VW Scirocco
3.    Darius Zakarauskas - BMW 328

B klasė / class - Modified Street
1.    Justas Žilėnas - BMW E30 - Tija Racing
2.    Audvydas Vaicekauskas - BMW M3 EGO
3.    Kęstutis Volbekas - Subaru Impreza Wrx Sti

C klasė / class - Super Street
1.    Ralfs Stūrnieks - Subaru Impreza
2.    Airida Beniušienė - Nissan GT-R
3.    Ovidijus Tylenis - Audi Coupe Quattro - WWD Speed Club

D klasė / class - Extreme Street
1.    Kastytis Volbekas - Nissan GT-R
2.    Martynas Kieras - Ford Escort - WWD Speed Club
3.    Vitalijs Koloss - Pontiac Firebird TransAm

PRO klasė / class
1.    Jiezij Chmelevskij - EAMWRACER JEZOMOBIL - WWD Speed Club
2.    Jevgenijs Bičkovs - Audi S2 Ljolik
3.    Paulius Vaškelis - BMW E30 - Tija Racing

Komandos / Teams įskaita
1.    WWD Speed Club
2.    Tija Racing
3.    Animal Rebels.com Racing

Geriausias lenktynių "1/4 ET" (trasos įveikimo laikas) / Best race "1/4 ET":
•    Jiezij Chmelevskij - EAMWRACER JEZOMOBIL - 8,93 s / 273 km/h